Gamyba

IKSADOS GTC vykdo dvejų rūšių gamybą, t.y. gamina gesintuvus bei specialios paskirties automobilius.

IKSADOS GTC gamina miltelinius ir angliarūgštinius gesintuvus. Gesintuvai sertifikuoti pagal ES direktyvą 97/23/CE ir atitinka standarto LST EN-3 „Nešiojamieji gesintuvai.” reikalavimus.

Kiekvienoje įmonėje, įstaigoje ar namuose turi būti pirminės gaisro gesinimo priemonės. Viena iš jų – gesintuvai. Gesintuvai – tai priemonė nedideliam gaisrui užgesinti. Norėdami įsitikinti, ar jie garantuoja jūsų saugumą, užduokite sau keletą klausimų: Ar visi gesintuvai yra vienodi? Kaip gesinant reikia laikyti gesintuvą, gal reikia jį apversti? Kas gali atsitikti, priėjus pernelyg arti degimo vietos? Kaip užgesinti kuo didesnį gaisro plotą su mažu gesintuvu? Kokiais gesintuvais galima gesinti veikiančius elektros įrenginius? Tik žinodami atsakymus į šiuos ir kitus galimus klausimus, galite būti tikri, kad gesintuvas jūsų rankose, kilus gaisrui, bus naudingas.

GESINTUVŲ SAUGOS REIKALAVIMAI

Kiekvienas gesintuvas turi turėti apsauginį kaištį. Draudžiama nesant reikalui nuplėšti plombas ir ištraukti apsauginį kaištį, taip pat ardyti užpildytą gesintuvą. Gesintuvai išdėstomi vadovaujantis “Bendrosios priešgaisrinės saugos taisyklių BPST 01-97” reikalavimais. Lauke laikomi gesintuvai turi būti apsaugoti nuo kritulių ir saulės spindulių. Gesintuvai turi būti laikomi ne arčiau kaip 1 m iki šildymo įrenginių. Draudžiama eksploatuoti gesintuvus turinčius didelius įlenkimus, gilius įbrėžimus bei aprūdijusius. Gesinimo metu gesintuvo purkštukas arba žarnos antgalis turi būti nukreiptas nuo gesinančio asmens. Gesintuvų užpildymą ir atestaciją atlieka gesintuvų gamykla gamintoja arba jos įgalioti atstovai.

KILUS GAISRUI KAIP NAUDOTI GESINTUVĄ

  1. Nuneškite gesintuvą iki gaisro vietos;
  2. Nutraukite nuo gesintuvo plombą ir ištraukite apsauginį kaištį;
  3. Paspauskite  gesintuvo uždarymo-paleidimo įtaiso  rankeną;
  4. Nukreipkite čiurkšlę į ugnį;
  5. Gesinkite ugnį iš ne didesnio kaip 3 metrų atstumo;
  6. Gesinant gesintuvas turi būti laikomas vertikaliai uždarymo paleidimo įtaisu į viršų.

Pasirinkite

UAB “Iksados” GTC
Savanorių pr. 219, LT-02300 Vilnius
Tel.: 8-5 2640626
El. paštas: info@iksadosgtc.lt

Siekdami užtikrinti internete teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje yra naudojami slapukai.
Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie naudojamus slapukus, privatumo politiką, pasirinkite mygtuką žemiau.