Apie mus

UAB „Iksados“ gamybinis ir techninis centras (IKSADOS GTC) – viena didžiausių įmonių Lietuvoje, gaminanti ir prekiaujanti priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo priemonėmis, įranga bei technika.

Taip pat IKSADOS GTC atlieka gaisrinių siurblių remontą bei naujų siurblių montavimą, gaisrinių automobilių remontą-modernizavimą, hidraulinės gelbėjimo įrangos remontą, spec. technikos automatinių ir rankinių gesinimo sistemų montavimą, remontą bei priežiūrą.

IKSADOS GTC yra oficialus vieno iš stambiausių Europoje gaisrinių automobilių, autokopėčių, gaisrinių siurblių ir kitos priešgaisrinės įrangos gamintojo „MAGIRUS“ atstovas Baltijos šalims bei hidraulinių gaisro gesinimo ir gelbėjimo tarnybų platformų gamintojo Vema Lift Oy atstovas.

IKSADOS GTC prekiauja šviesos ir garso įranga (švyturėliais) specialios paskirties automobiliams, atlieka jų montavimo ir remonto darbus. IKSADOS GTC yra oficialus ispanų įmonės „Federal Signal Vama“, gaminančios specialią automobilinę šviesos ir garso įrangą, atstovas Lietuvoje bei Latvijoje.

IKSADOS GTC gamina įvairaus dydžio ir tipų gesintuvus, atlieka gesintuvų priežiūrą, sudaro ilgalaikes sutartis su įmonėmis dėl gesintuvų priežiūros. Įmonės gaminami gesintuvai sertifikuoti pagal ES direktyvą 97/23/CE ir atitinka standarto LST EN-3 „Nešiojamieji gesintuvai.“ reikalavimus.

Plačiau apie IKSADOS GTC siūlomas prekes ir paslaugas žiūrėkite skyriuose: gamyba, prekės, paslaugos.

IKSADOS GTC centrinė būstinė, sandėliai ir gamykla įsikūrusios Vilniuje.  Viename iš Lietuvos miestų, Mažeikiuose, veikia IKSADOS GTC prekybos vieta. Šiuo metu bendrovėje dirba apie 40 darbuotojų. Profesionalūs įmonės darbuotojai konsultuoja įvairiais priešgaisrinės saugos klausimais.

Didžiausią dėmesį IKSADOS GTC skiria tiekiamų paslaugų bei prekių kokybei. Įmonės kokybės valdymo sistema jau nuo 2002 metų įvertinta tarptautiniu ISO 9001 sertifikatu.

IKSADOS GTC bendradarbiauja su daugeliu priešgaisrinės saugos srityje žinomų užsienio įmonių-gamintojų (plačiau skyriuje partneriai).

UAB “Iksados” GTC
Savanorių pr. 219, LT-02300 Vilnius
Tel.: 8-5 2640626
El. paštas: info@iksadosgtc.lt

Siekdami užtikrinti internete teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje yra naudojami slapukai.
Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie naudojamus slapukus, privatumo politiką, pasirinkite mygtuką žemiau.