UAB „Iksados” gamybinis ir techninis centras yra oficialus Ispanijos įmonės Federal Signal Vama atstovas Lietuvoje ir Latvijoje. Įmonė siūlo įvairius techninius sprendimus specialiosios paskirties autotransportui, kuriam reikalinga speciali šviesos ir garso įranga.  Federal Signal Vama specialią šviesos ir garso įrangą plačiai naudoja policijos pajėgos, ugniagesiai ir greitosios pagalbos įstaigos, o taip pat ir kitos specialiosios tarnybos.

Švyturėlių juostos

IKSADOS GTC su pasididžiavimu nori pristatyti Federal Signal Vama švyturėlių juostas, kurios pasižymi puikia eksploatacija. Visi švyturėliai gaminami iš lengvo presuoto aliuminio lydinio ir nedūžtančių polikarbonatinių lęšių. Švyturėliai išsiskiria aerodinaminėmis savybėmis, mažu oro pasipriešinimu ir žemu triukšmo lygiu. Švyturėliuose gali būti montuojami halogeniniai, šviesos blyksnių ir šviesos diodų šviesos šaltiniai. Tvirtinimai ir komplektacija labai įvairi: papildomi kryptiniai žibintai, šoniniai žibintai, šviesos diodų pranešimų juostos, papildomi veidrodžiai šviesai išsklaidyti, STOP lempos, žemesnio lygio „bėgančios” kryptinės rodyklės saugumui užtikrinti ir t.t.

Švyturėliai

Federal Signal Vama švyturėliai pasižymi nedideliu energijos sunaudojimu ir ilgu eksploatacijos terminu. Lęšiai ir gaubtai pagaminti iš ypač atsparaus smūgiams ir aplinkos poveikiams polikarbonato. Švyturėliai tvirtinami įvairiais būdais: magnetais, prisukant, ant teleskopinio vamzdžio. Magnetiniai švyturėliai turi tris judančius magnetus silikono izoliacijoje ir tris vakuuminius laikiklius iš neopreno, kurie užtikrina ypač stiprų švyturėlių tvirtinimą ant automobilių stogų. Atlikti bandymai rodo, kad švyturėlis gali būti saugiai naudojamas automobiliui važiuojant maksimaliu 250 kilometrų per valandą greičiu. Švyturėliai yra 12 ir 24V. Magnetinių švyturėlių spiralinis kabelis turi trigubą izoliaciją.

 

Papildomi automobiliniai žibintai

Naujausi SOLARIS technologijos šviesos diodų Federal Signal Vama produktai, skirti tvirtinti automobilio salone, – Viper ir Viper S2. Išjungtas švyturėlis yra skaidrus, todėl idealiai tinka neviešo patruliavimo automobiliams. Šių švyturėlių skleidžiamos šviesos ryškumas keletą kartų didesnis už halogeninių ar šviesos blyksnių , o sunaudojama energija 10 kartų mažesnė. Galima pasirinkti įvairius žybsėjimo režimus.
Federal Signal Vama siūlo didelį pasirinkimą papildomų automobilinių žibintų, montuojamų po arba į automobilio groteles. Žibintai veikimo principas skirtingas: nuo paprasčiausių halogeninių lempučių iki naujausių SOLARIS šviesos diodų. Papildomi žibintai puikiai tinka ir didelių gabaritų automobilių perimetrui žymėti.

Garsiakalbiai

Federal Signal Vama garsiakalbiai pasižymi puikia garso sklaida ir ilgu tarnavimo laiku. Daugelis garsiakalbių korpusų yra pagaminti iš ypač lengvo ir atsparaus aplinkos poveikiui polietileno teraftalato plastiko. Visuose garsiakalbiuose naudojami lengvi, tvirti ir pasižymintis geresne garso atkūrimo kokybe Neodymium magnetiniai diskai. Garsiakalbių galingumas yra nuo 30W, skirtų motociklams, iki 100W, skirtų specialios paskirties automobiliams.